שיפוץ דירות, שיפוץ בתים - ש.מ קוסטה בנייה וחיזוקים
שיפוץ דירות

072-3308270     ראשון - חמישי: 9:00 - 18:00, רשימת ממליצים

072-3308270
גודל פונט: +

שיפוץ דירות ושיפוץ בתים

ש.מ קוסטה מומחים בשיפוץ בתים ודירות, בשביל דירה חדשה לא צריך משכנתא, היום ניתן לבצע שיפוץ בבית ולהרגיש כאילו קניתם דירה חדשה, ניתן לעשות כמעט הכל, צרו איתנו קשר ונוכל להעריך לכם את העבודה.

 

כמו לקנות בית חדש

כל אחד היה רוצה לגור בבית חדש, להרחיב את הדירה שלו או פשוט לסדר את הסדקים בקיר, היום כבר לא צריך לשלם המון כסף בשביל זה, נין לבצע שיפוץ ותיקון במחירים שפויים לגמרי, ניתן לצבוע את הקירות, לסייד, לתקן סדקים, להרחיב חדרים או לצמצם, כל מה שאתם חפצים במחירים נוחים.

בדיקת אמינות החברה

כדאי גם לבדוק האם החברה שאתם מזמינים היא אמינה ויכולה לבצע את השיפוץ בצורה הטובה ביותר, ש.מ קוסטה היא חברה אמינה, וותיקה וידועה בתחום, אנחנו נראה לכם את כל האישורים שצריך ותוכלו גם לקבל המלצות מלקוחות מרוצים שלנו.

אנחנו ממתינים לכם עוד היום כדי לבצע את השיפוץ בבית שלכם.

כמה זמן יקח השיפוץ?

כאשר מבצעים שיפוץ דירות יש צורך לקחת בחשבון גם את זמן השיפוץ, לעיתים השיפוץ נמשך זמן רב ואז יש צורך למצוא מקום מגורים חילופי בזמן השיפוץ, הכל תלוי כמובן בסוג השיפוץ וגודלו, כאשר מדובר בשבירת קירות וצינורות ברוב המקרים מומלץ לא להישאר ולא לגור באותה הדירה בזמן השיפוץ בגלל הלכלוך והאבק, זמני השיפוץ משתנים מעבודה לעבודה ואנחנו נייעץ לכם מה כדאי לכם לעשות בזמן השיפוץ.

עבודה מול מעצבת פנים

דבר נוסף שניתן לבצע בשיפוצים הינו הצמדת מעצבת פנים שתעצב את הדירה והחברה שמבצעת את השיפוץ תעבוד מולה יד ביד על מנת למצוא את הדרך הטובה ביותר לעיצוב והשיפוץ של הדירות.

שיפוץ בניין חיצוני
הצעת מחיר לשיפוץ

Related Posts

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.