מהם סדרי גודל של מחירי שיפוץ מבנה? - ש.מ קוסטה בנייה וחיזוקים

072-3308270     ראשון - חמישי: 9:00 - 18:00, רשימת ממליצים

072-3308270

ש.מ קוסטה בנייה וחיזוקים - שיפוץ בניינים, מבנים ודירות

  •  מקצועיות ובטיחות ללא פשרות 
  •  שקיפות מלאה ועבודה בשיתוף פעולה עם הלקוח 
  •  הבנת צרכי הלקוח 
  •  התחייבות לעמידה בזמנים וביעדים 
  •  ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום. 

 

לחץ כאן להשארת מספר טלפון וקבלת פרטים נוספים
גודל פונט: +

מהם סדרי גודל של מחירי שיפוץ מבנה?

כאשר עומדים לשפץ מבנה הפנטזיות שלנו הם עד השמיים. אנחנו מדמיינים להפוך את המבנה להתגשמות של כל החלומות שלנו. היות וכולנו יודעים ששיפוצים זה לא משהו שאנחנו עושים בכל יום ולכן אנחנו רוצים לעשות את זה טוב ולנצל את ההזדמנות להשקיע בתכנון של המבנה או של הבית עד הסוף מבלי לפספס שום פרט.

 

 

כידוע בשיפוצים אנחנו יודעים איך אנחנו מתחילים אבל אנחנו אף פעם לא יודעים איך נסיים את הסיפור. כאשר העבודה מתחילה מתגלים לעיתים ליקויים בתשתיות או בעיות מבניות שונות שדורשות את השינויים המתבקשים בתכנית וכמובן גם את הטיפול בכל אותם תקלות. כך שאף אם שיערנו באמצעות אנשי מקצוע את המחיר פחות או יותר שיעלה לנו כל התענוג, הרי שכל השינויים הללו משפיעים השפעה רבה ומאוד משמעותית על המחיר הסופי שעלול לצאת לבסוף הרבה הרבה יותר יקר.

איך נוכל לשער בערך מה תהיה העלות של השיפוץ?

כדי לדעת כמה כסף עלינו להכין או לאיזה סדר גודל של עבודה עלינו להתכונן, יש אפשרות לבקש מקבלן שיפוצים שיבוא ויראה את התכניות, ישער בערך מה העבודה הצפויה ועל פי זה ייתן הצעת מחיר כלשהי. ישנה אפשרות נוספת לבדוק את הדבר באתרי אינטרנט שונים שמציעים את האפשרות לחשב עלות של שיפוצים בהתאם לכל הפרמטרים הספציפיים של המבנה. לכל מבנה ובכל אזור בארץ יהיה התעריף שלו וכדי לשער ולהגיע למחיר הכי קרוב למציאות, יש להתחשב בכל אותם הנתונים.

מלבד זאת קיים הבדל גדול במבנה שאמור לכלול מקלט וכזה שלו, מבנה שרוצים לצפות אותו באבן או שלא, שיפוץ שכולל הריסת קירות חיצוניים של המבנה אשר אלו יכללו הכנה של תמיכות חדשות לבניין וכן על זה הדרך. ועוד לא חישבנו את הסכום המשמעותי אותו צריך לקבל המהנדס עבור כל שינוי שכזה בקיצור, כל פרט בבניה נמדד באופן אחר וחישוב המחיר של כל השיפוץ מורכב מאוד. לכן כדאי מאוד להיעזר באותם האתרים או לחילופין באיש מקצוע שיוכל לשער עבורנו בערך לקראת מה אנחנו הולכים.

גם תוספות שונות יכולות לשנות את המחיר בסופו של דבר, תוספות של מרפסות, שבירה או בניית קירות וגם התקנת מערכות כיבוי אש.

החלטנו לשפץ!

אז לאחר ששמענו מה יהיה המחיר החלטנו שזה מתאים לנו ואנחנו רוצים לצאת לדרך. כאן עלינו לברר אצל אנשים ששיפצו לאחרונה ולבקש מהם המלצות על אנשי מקצוע טובים בתחום. בנייה זהו פרויקט ענק ויש כל כך הרבה בעיות בתחום הזה ובעקבות זה גם הרבה לקוחות ממורמרים שלא מרוצים מהתנהלות העבודה, ממשך הזמן שזה אורך וכו' . לכן, אל תבחרו קבלן שיפוצים לפני שאתם בודקים את השוק!

איך למצוא קבלן שיפוצים רשום אמין?
קבלן שליכט צבעוני

Related Posts

ש.מ קוסטה בנייה וחיזוקים - שיפוץ בניינים, מבנים ודירות

  •  מקצועיות ובטיחות ללא פשרות 
  •  שקיפות מלאה ועבודה בשיתוף פעולה עם הלקוח 
  •  הבנת צרכי הלקוח 
  •  התחייבות לעמידה בזמנים וביעדים 
  •  ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום. 

 

לחץ כאן להשארת מספר טלפון וקבלת פרטים נוספים

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.