שדרוג מבנים בצורה נכונה
שיפוץ בניינים, מבנים ודירות

072-3308270     ראשון - חמישי: 9:00 - 18:00, רשימת ממליצים

072-3308270

ש.מ קוסטה בנייה וחיזוקים - שיפוץ בניינים, מבנים ודירות

  •  מקצועיות ובטיחות ללא פשרות 
  •  שקיפות מלאה ועבודה בשיתוף פעולה עם הלקוח 
  •  הבנת צרכי הלקוח 
  •  התחייבות לעמידה בזמנים וביעדים 
  •  ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום. 

 

לחץ כאן להשארת מספר טלפון וקבלת פרטים נוספים
גודל פונט: +

שדרוג מבנים בצורה נכונה

שיפוצים הם שם כולל לשינויים בדירה- החל מתיקונים קטנים כמו החלפת אריחים בקיר האמבטיה, דרך עבודות מורכבות כמו ריצוף הבית מחדש, ועד לשיפוץ מבנים- שאז מדובר לעיתים גם על שיקום כל הבניין וחידושו- דבר המשפיע על כל הדירות שבתוכו.

מתי חשובה הסכמת כל הדיירים?

ניתן לקחת כדוגמה לשיפוץ מבנה את פרויקט תמ"א 38, שמטרתו לחזק בניינים ישנים מפני אסונות טבע כמו רעידות אדמה. פרויקט תמ"א 38 הוא בעל מטרה חיובית ובסופו של דבר- הדיירים מרוויחים ממנה איכות חיים גבוהה יותר וכן מעלים את ערך הדירה שלהם. עם זאת, לעיתים ביצוע החידוש בפועל מתעכב בשל סירוב של חלק מדיירי הבניין המיועד לפרויקט, לחתום על הסכמתם לתחילת העבודות. התהליך של המבנה יתחיל למעשה, רק כאשר הרוב הנדרש של הדיירים יחתמו על המסמכים הדרושים.

דוגמה נוספת לשיפוץ מבנה, אבל כזה המחייב את הדיירים כולם ללא יוצא מן הכלל- הוא כאשר הבניין נמצא במצב שאינו מאפשר המשך מגורים בתוכו, אם בשל בעיות אינסטלציה קשות או שלד חלש העלול לקרוס. מבנה כזה יוגדר "מבנה מסוכן", ובמקרה של בניין תחת הגדרה זו, הדיירים יהיו מחויבים לשיפוץ המבנה או שיהיו עלולים להיתבע.

כיצד שדרוג מבנים יכולה למנוע אסונות

כאשר דיירי הבניין דואגים לבצע "בדק בית" פעם בתקופה מסוימת- בדיקה שנעשית על ידי בעלי מקצוע המוסמכים לכך, שבמסגרתה ניתן לאבחן ליקויי בנייה וסכנות מבעוד מועד- אפשר לבצע שיפוץ מבנה שעשוי למנוע מהבניין מלהיחשב כמבנה מסוכן. חיזוק השלד, שיפוצים בתוך הבניין ובמעטפת שלו הינם דברים שכדאי שייעשו, בטרם הבניין יגיע למצב שלא יהיה ראוי למגורים. כאשר ישנה מודעות בקרב הדיירים לחשיבות הנושא- ניתן להגיע בקלות להסכמה על שיפוץ מבנים, גם כאשר עוד אין הכרח לכך כמו צו מהעירייה.

מדוע זה עשוי להשתלם כלכלית?

גם כאשר נדרשת השתתפות עצמית של סכום כסף גבוה מכל דייר, על מנת להתחיל בתהליך השיפוץ, חשוב לדעת- לעיתים ההשקעה עשויה להיות החלטה כדאית מאוד. כאשר התקלה בבניין אינה מורגשת בבתים של דיירים מסוימים, כמו למשל רטיבות בגג אשר נגרמת בשל סדק, ובתקופה הראשונה להיווצרותו מורגשת בעיקר בדירת הפנטהאוז- חשוב להבין כי בסופו של דבר, הבניין כולו יינזק, ואז יהיה מדובר על שיפוץ נרחב ויקר עד מאוד. כדאי לייצר מודעות גבוהה לחשיבות שימור הבניין, ולבצע שיפוץ בשלב שבו הוא עדיין פשוט יחסית, למניעת נזקים חמורים יותר בעתיד.

תחום נוסף שניתן לתת בו את הדעת הוא תחום ניקוי הבניין, ניתן באמצעות בניקוי חול לבצע חידוש של הבטון וקירות הבניין כך שיראו חדשים

מי הוא קבלן מוסמך בישראל ואיזה סוגי קבלנים יש?
מה חשוב לבדוק כשמחפשים קבלן בנייה?

Related Posts

ש.מ קוסטה בנייה וחיזוקים - שיפוץ בניינים, מבנים ודירות

  •  מקצועיות ובטיחות ללא פשרות 
  •  שקיפות מלאה ועבודה בשיתוף פעולה עם הלקוח 
  •  הבנת צרכי הלקוח 
  •  התחייבות לעמידה בזמנים וביעדים 
  •  ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום. 

 

לחץ כאן להשארת מספר טלפון וקבלת פרטים נוספים

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.