כיצד ניתן לשבח את הנכס? - מאמרי שיפוץ - ש.מ קוסטה בנייה וחיזוקים
שיפוץ בניינים, מבנים ודירות

072-3308270     ראשון - חמישי: 9:00 - 18:00, רשימת ממליצים

072-3308270

ש.מ קוסטה בנייה וחיזוקים - שיפוץ בניינים, מבנים ודירות

  •  מקצועיות ובטיחות ללא פשרות 
  •  שקיפות מלאה ועבודה בשיתוף פעולה עם הלקוח 
  •  הבנת צרכי הלקוח 
  •  התחייבות לעמידה בזמנים וביעדים 
  •  ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום. 

 

לחץ כאן להשארת מספר טלפון וקבלת פרטים נוספים
גודל פונט: +

כיצד ניתן לשבח את הנכס באמצעות שיפוץ דירה

לבעלי נכסים יש כמה דרכים להפיק מהם את ההנאה והתשואה שהם מקווים לקבל. הדרך הטובה והמוכחת ביותר לעשות זאת היא לשפץ את הנכס ולפעמים אף להשקיע בו יותר מאשר חשבתם להשקיע בו מלכתחילה.

 

 

אם בעלי הנכס מתכוונים להמשיך להתגורר בנכס ישן, כדאי להם להשקיע בו כדי לשפצו ולתחזק אותו כל הזמן. זה נובע לא רק מהסיבה הטריוויאלית שנעים יותר לגור בית אסתטי ומטופח, אלא בגלל מניעת הבלאי והנזקים שנגרמים לאורך הזמן, ועלולים לכרסם בתשתיות בצורה משמעותית. במקרה כזה, בבוא הזמן יצטרכו להשקיע הרבה יותר כסף כדי למנוע נזקים בלתי הפיכים, וכדי לשפץ מהיסוד מה שאפשר היה לתקן ולתחזק בצורה פשוטה וקלה יותר בזמן שבו קרתה הבעיה. במקרה כזה, אם ירצו יום אחד למכור את הנכס שבו הם מתגוררים יהיה להם קל יותר למכור אותו למישהו שמקבל אותו במצב תקין, מאשר לשכנע קונה להשקיע בנכס עוד כסף ולשפץ בעצמו גם את התשתיות.

השקעה בנכס על מנת להשכיר אותו

אם הנכס שלכם מיועד למטרת השכרה, גם במקומות הכי זולים יחסית תוכלו להעלות את ערך הנכס שלכם ולקבל עליו שכר דירה גבוה יורת מאשר דירה מוזנחת. במקרה של השכרה, על אחת כמה וכמה שעדיף להשכיר את הדירה לדיירים כשהיא במצב תקין ומעלה, משום שידוע ששוכרים אינם משקיעים בדירה בעצמם, ולכן מצבה לאחר שיחזירו לכם אותה יהיה גרוע יותר. עדיף שמלכתחילה תשקיעו בה את התיקונים והשיפוצים הנדרשים כדי שתהיה יותר מאשר רק ראויה למגורים, כדי שתוכלו גם לדרוש מהדיירים להחזיר אותה במצב משביע רצון, ולאחר ששילמו לכם שכר דירה שמתאים למצבה המשופץ. על מנת לנקות ביסודיות יש צורך לא פעם בשימוש על ידי ניקוי בקיטור, ניקוי שמביא לתוצאות כאילו המבנה חדש לגמרי, מה שמעלה את ההשקעה והערך גם כן. בכל מקרה, כדי לשמור על תקינותה כדאי לבצע בה תחזוקה שוטפת ולא להזניחה. זה חוסך את השיפוץ היקר באמת שתצטרכו לעשות לאחר שמצבה יידרדר באמת.

ניתן תמיד גם לעשות שידרוגים בבניין כמו למשל לבצע רצפת אפוקסי איכותית שיכולה להעלות את הערך.

שיפוץ לצורך מכירה

בסופו של דבר, נכס מיועד למכירה בשלב כלשהו, והיום, כאשר יש כל כך הרבה אפשרויות שונות, כדאי לכם להעלות את הסיכוי שהנכס שלכם יימכר ובמחיר כדאי במיוחד, אם תשפצו אותו תשביחו את ערכו. שיפוץ דירות ובתים הוא הסיבה העיקרית לכך שבעליהם מצליחים לקבל מחירים כדאיים מאוד, לעתים מעל מה שציפו לקבל. סיבה נוספת היא העובדה שנכס משופץ נראה הרבה יותר טוב מנכס מוזנח, כך שאלא אם כן מדובר בקונה עתיר ממון, חזון ודמיון, ייקל עליו לדמיין את עצמו בנכס שנראה מצוין. זה ממחיש לו כיצד יוכל הוא עצמו לגור בנכס משופץ ומושבח ולכן ימשוך אותו לסגירת העסקה יותר בקלות.

מהו תהליך הנגשת מבנים?
איך לדעת שקיבלת הצעת מחיר טובה לשיפוץ?

Related Posts

ש.מ קוסטה בנייה וחיזוקים - שיפוץ בניינים, מבנים ודירות

  •  מקצועיות ובטיחות ללא פשרות 
  •  שקיפות מלאה ועבודה בשיתוף פעולה עם הלקוח 
  •  הבנת צרכי הלקוח 
  •  התחייבות לעמידה בזמנים וביעדים 
  •  ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום. 

 

לחץ כאן להשארת מספר טלפון וקבלת פרטים נוספים

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.