קבלן שליכט צבעוני - ש.מ.קוסטה בניה וחיזוקים
קבלן שליכט צבעוני

072-3308270     ראשון - חמישי: 9:00 - 18:00, רשימת ממליצים

072-3308270
גודל פונט: +

קבלן שליכט צבעוני

הפירוש של המילה שליכט היא למעשה מלט. הביטוי הגיע מהשפה הגרמנית, והפך עם השנים לביטוי נפוץ אשר משמש בעולם הטיח. עבודות שליכט הן למעשה עבודות הכוללות הנחת טיח, כאשר המטרה היא להגן על הקיר מפני רטיבות ומפני חדירת קור.

ניתן להניח טיח הן על קירות פנימיים והן על קירות חיצוניים, לצורך יצירה של שכבת ציפוי אשר שומרת על הקיר ומונעת היווצרות של סדקים. כמו כן, ניתן לבצע עבודות שליכט לצורך יצירת מראה דקורטיבי לקירות הבית. היום ישנם לא מעט אנשים אשר מעוניינים לעצב את הבית שלהם בצורה מיוחדת ושונה. לא תמיד ניתן להסתפק בתמונות מיוחדות או בריהוט ייחודי. בחלק מהפעמים יש צורך לבצע שינויים בבסיס של המבנה – הקירות הפנימיים שלו. שליכט צבעוני למשל, הינו אופציה מושלמת להעניק לקיר מראה מיוחד, אשר יגרום לחדר להראות יוקרתי ואלגנטי יותר.

אילו סוגים של שליכט צבעוני ניתן למצוא היום בשוק?

קודם כל, חשוב להבין מהו בעצם שליכט צבעוני. מדובר למעשה על שכבה של טיח שכוללת בתוכה צבע, שליכט צבעוני משמש לרוב לצורך יצירת ציפויים דקורטיביים לקיר.

ניתן כמובן לבחור את הגוון והצבע של הציפוי, ובכך ליצור מראה מיוחד וייחודי לקירות הבית השונים. ניתן היום למצוא שליכט צבעוני על גבי בתים משופצים רבים, היות והוא הפך לפופולארי לצורך עבודות שיפוץ ועבודות דקורציה שונות.

השליכט הצבעוני עמיד במים, הוא בעל מרקם מיוחד ויכול לגשר על פני סדקים שונים בקיר. עבודות שליכט יכולות לסייע לעיצוב הבית הן מבפנים והן מבחוץ. ניתן בעזרתן ליצור מראה כפרי או מראה טבעי ומיוחד יותר.  ניתן היום למצוא שני סוגים עיקריים של שליכט צבעוני:

 

שליכט מינרלי – שכבת טיח זו כוללת בתוכה חומרים מינרליים שונים, כגון אשלגן מגנזיום ועוד. חשוב לציין כי מדובר על חומרים טבעיים, ולכן שליכט זה מתאים במיוחד לצורך בנייה ירוקה. שליכט מינרלי נחשב לידידותי יותר לסביבה, ולכן אנשים רבים בוחרים להעדיף אותו על פני השליכט התעשייתי.

 

שליכט אקרילי – שכבת טיח מסוג זה מכילה בתוכה חומרים סינטטיים ותעשייתיים שונים. לרוב משתמשים בשליכט מסוג זה לצורך יצירת שכבות הגנה לקירות הבית. שליכט אקרילי נחשב לגמיש ועמיד יותר, ולכן משתמשים בו לרוב לצורך הגנה מפני פגעי מזג האוויר השונים.

 

מדוע חשוב לשכור לעבודה קבלן שליכט צבעוני?

כמו בכל עבודה אחרת, גם כאשר רוצים לבצע עבודות שליכט צבעוני, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע. אומנם נשמע כי מדובר על עבודה פשוטה ובסיסית שכל הנדי מן יכול לבצע בצורה עצמאית, אך למעשה אין זה כך.


חשוב להתאים את סוג השליכט לסוג המבנה, אחרת הוא לא יחזיק מעמד ויתחיל להתפורר עם הזמן. למשל, שליכט המיועד לקירות פנימיים, יהיה שונה משליכט שמיועד לקירות החיצוניים של הבית. כמו כן, לכל קיר יש את החיפוי שלו, ולכן חשוב להתאים את השליכט לסוג החיפוי שנמצא אצלכם בבית. קבלן שליכט צבעוני ידע לבצע את העבודה בצורה מיומנת ומדויקת, תוך כדי שמירה על בטיחות ויעילות העבודה.

אנשים רבים נוטים להתפתות להצעות מחיר זולות יותר, אך כדאי לזכור כי לפעמים מחיר זול עלול לעלות לכם ביוקר. כמו כן, חשוב לוודא כי החומרים הינם חומרים איכותיים ומקצועיים בעלי תו תקן של מכון התקנים הישראלי. אל תמשיכו בעבודות לפני שתוודאו זאת.

כיצד לבחור קבלן שליכט צבעוני?

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט אנשי מקצוע שונים, חלקם מנוסים ומקצועיים יותר, ואילו חלקם פחות. לצורך עבודות עיצוב או שיפוץ הבית, חשוב להשקיע את הזמן והמשאבים הדרושים, לצורך מציאת הקבלן האידיאלי עבורכם.

 

חשוב קודם כל למצוא קבלן אשר מתמחה בעבודות שליכט צבעוני, הוא אמור לעסוק בתחום מזה תקופה ולהכיר אותו לעומק. מומלץ לדבר עם מספר קבלנים, לשאול אותם שאלות הרלוונטיות לסוג העבודה הדרושה לכם, ובהתאם לכך להתרשם מרמת המקצועיות שלהם. מעבר לכך, חשוב לבחור באדם נעים הליכות ותקשורתי, על מנת שתרגישו בנוח לתקשר עמו ולשאול אותו את כל השאלות המציקות לכם.

 

כדאי תמיד להיעזר בהמלצות, על מנת לוודא כי מדובר באדם מקצועי ומנוסה, אשר מכיר את העבודה וידע לבצע אותה על הצד הטוב ביותר. כמו כן, מומלץ לבקש מהקבלן המלצות מלקוחות קודמים, ניתן לבקש מהם לראות את העבודה ולהתרשם מרמת הדיוק והקפדנות שלה. חשוב לוודא כי גם לאחר מספר שנים, הקיר אינו מתנפח ואינו נסדק, אלא נראה חלק וללא שום טלאים.

 

קבלן שליכט צבעוני תמיד יבצע מספר פעולות בסיסיות בטרם תחילת העבודות. הדבר הראשון הוא הקפדה על ביצוע ניסוי שיתפרש על חלק קטן מהקיר, על מנת לוודא כי השליכט יוצא בהתאם לציפיות ולרצונות. מעבר לכך, חשוב לוודא כי הקיר נקי ויבש, ובמידת הצורך כדאי ליישם עליו צבע יסוד. במידה ומדובר על מבנה אשר נמצא בעיצומו של שיפוץ, כדאי לדחות את העבודות לשלב האחרון של השיפוץ, על מנת למנוע מצב שהקיר יפגע במהלך העבודה.


 

מהם סדרי גודל של מחירי שיפוץ מבנה?

Related Posts

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.