הצעת מחיר לשיפוץ - ש.מ קוסטה בנייה וחיזוקים
הצעת מחיר לשיפוץ

072-3308270     ראשון - חמישי: 9:00 - 18:00, רשימת ממליצים

072-3308270
גודל פונט: +

הצעת מחיר לשיפוץ

כאשר מדובר בשיפוץ יש צורך לדעת איזה שיפוץ אנחנו רוצים לבצע, ניתן לבצע שיפוץ קטן וקוסמטי בלבד מה שלא יעלה הרבה וניתן לבצע שיפוץ גדול שיהפוך את כל הדירה והבית כולל צנרת ויכול להגיע לעשרות אלפי וגם מאות אלפי שקלים, הכל תלוי בגודל השיפוץ.

 

כאשר רוצים לקבל הצעת מחיר לשיפוץ יש צורך להעביר לחברה המבצעת את כל הפרטים מראש על מה שרוצים לבצע, במידה ויש צורך גם בהחלפת צנרת או שינוי קרמיקות, יש צורך להסביר זאת מראש, כיוון שדברים כאלו מייקרים את השיפוץ מן הסתם ומעלים גם את זמני העבודה.

האם ניתן להוזיל עלויות?

לאחר שמקבלים הצעת מחיר, ניתן לבדוק גם איפה ניתן להוזיל את המחיר, לפעמים אפשר לשנות את סוג האריחים שמדביקים במטבח או את סוג הצינורות לחומרים קצת יותר זולים ולהוזיל עלויות, כדאי מאד להתייעץ עם החברה המבצעת ולראות איפה אפשר להוזיל עלויות, כי לא תמיד צריך את החומרים הכי טובים, לפעמים ניתן להוזיל עלויות במהירות ובקלות , אנחנו בש.מ קוסטה נוכל לעזור לכם למצוא את המחיר האופטימלי בעבורכם עם החומרים האופטימליים עבורכם.

הניסיון שלנו הוא רב ואנחנו מנוסים מאד בכל סוגי השיפוצים, מאות לקוחות לא טועים, אז צרו איתנו קשר ותקבלו הצעת מחיר לשיפוץ.

שיפוץ דירות ושיפוץ בתים
מה זה תמ"א 38

Related Posts

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.